Kokins: “Saskaņa” sākusi domāt racionāli un sevi sāk intensīvi pozicionēt kā kreisu partiju (0)

“Papildus šim paziņojumam nāca klāt arī izvērsts stāsts par to, ka viņi ir integrējušies Eiropas sociālistu kopienā. Es domāju, ka “Saskaņa” daudz intensīvāk sevi sāks pozicionēt kā izteikti kreisu partiju,” “Lattelecom” padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Kur tas suns aprakts?", komentējot Nila Ušakova paziņojumu par to, ka līgums starp partiju “Saskaņa” un partiju “Vienotā Krievija” vairs nav spēkā. 
Uzņēmējs arī norādīja, ka šāda virziena maiņa var likt daudziem “Saskaņas” biedriem norobežoties no šīs partijas. “Tas visdrīzāk pavērs ceļu labēji noskaņotiem krieviem kaut kādā veidā no tā visa norobežoties, iespējams, pievienoties kādām citām partijām, kurās runā valsts valodā,” raidījumā pauda Kokins. 
Kokins apgalvoja, ka visa saknē ir “Saskaņas” vēlme iekļūt valdībā. “Tur ir optimistisks skats uz politisko partiju reitingiem un fantāzijas par to, ka nākamajās vēlēšanās varētu kļūt par varas partiju.”  
Viņš ir pārliecināts, ka “Saskaņa” apjauta, ka līgums ar “Vienoto Krieviju” tai liedz sasniegt šo mērķi: “Vēlme dabūt kādu ministriju ir tik liela, ka tu sāc racionāli domāt – kas man traucē? Protams, ka līgums ar viena diktatora partiju ir nepatīkams šķērslis, kas ļoti racionāli, plānveidīgi un savlaicīgi ir jāsāk drupināt!”

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video