Otto Ozols: Ždanoka piedalījās infokarā pret katalāņiem (2)

“Pret Kataloniju ilgstoši tika veikts ļoti netīrs infokarš. Šī infokara paņēmienos tika izmantotas visnetīrākās propagandas lietas. Piemēram, Ždanokas kundze aizbrauca uz Kataloniju, sabildējās ar katalāņu deputātiem, kuri neko ļaunu nenojauta,” publicists Otto Ozols apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Globuss", skaidrojot, kā Latvijas Krievu savienības līdere un Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka ietekmējusi katalāņu likteni. 
Ozols ir pārliecināts, ka Spānija to izplānoja, lai diskreditētu katalāņu neatkarības centienus. Viņš uzskata, ka paši katalāņi šādu notikumu neatbalstīja, jo gan latvieši, gan katalāņi atceras, kāda bija Ždanokas nostāja, kad Latvija mēģināja atgūt neatkarību. “Protams, kārtīgs Latvijas patriots uzreiz satrūkstas un saka: “Ārprāts! Kāds sakars viņai ar to ir?” Ždanokas kundze bija labi zināma Latvijas neatkarības pretiniece, katalāņi to labi zina, un viņi viņu tur nemaz negribēja redzēt,” uzskata Ozols. 
Raidījumā Ozols un Ždanoka iesaistījās kaismīgā diskusijā. Ždanoka aizstāvēja savu nostāju gan Katalonijas, gan Latvijas jautājumos. Ozols vien norādīja, ka viņam kā Katalonijas neatkarības atbalstītājam būs jātaisnojas par uzturēšanos Ždanokas sabiedrībā. “Nabaga katalāņi ir nelaimīgi, ka jūs tur aizbraucāt! Man tagad 100 gadus būs jātaisnojas, ka esmu ar jums pie viena galda sēdējis!” sašutis pauda Ozols.

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video