Āboltiņa: “Vienotības” valde dzīvo kompleksā no Āboltiņas (1)

”Vienotības” valde dzīvo tādā kā kompleksā no Āboltiņas. Viņi pasūta socioloģisko aptauju un jautā: “Ar ko asociējas “Vienotība”?” Un “Vienotība” asociējas ar Āboltiņu tāpēc, ka nav citu spilgtu līderu, nav citu darbu, kam būt priekšā,” Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa (“Vienotības” frakcija) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs", atklājot, kāpēc, viņasprāt, viņa tikusi izslēgta no partijas.  
Kā iemeslu viņas izslēgšanai Āboltiņa minēja to, ka viņai piekārta “Vienotības” vadītājas birka. Tā likusi jaunajai valdei iedzīvoties kompleksos. Saeimas deputāte gan norādīja, ka šī birka neatbilst patiesībai: “Šajā situācijā ir jau otra jaunā valde – viena bija ar Piebalgu, otra tika ievēlēta augustā.”
Āboltiņa ir pārliecināta, ka viņa cilvēkiem asociējas ar šo partiju tāpēc, ka “Vienotībai” “nav citu spilgtu līderu, nav citu darbu, kam būt priekšā.” Viņa norādīja, ka arī viņas izslēgšana no partijas parāda to, ka jaunā valde nevēlējās risināt īsto problēmu – izvēlēties jaunu ekonomikas ministru. “Arī šobrīd savai nespējai un problēmu nerisināšanai atkal izmeta priekšā Āboltiņu,” valdi kritizēja Āboltiņa. Saeimas deputāte atzina, ka šādu situāciju daļēji uztver par “spēcīgas personības likstām”.

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video