Pūce: Ašeradens par krāpšanos ar OIK zināja jau 2 mēnešus pirms tas izskanēja medijos (1)

“Man ir informācija, ka viņam par to informācija bija apmēram 2 mēnešus pirms raidījuma. Un nekāda rīcība nesekoja 2 mēnešus. Es zinu to, kāda ir dokumentu aprite ministrijā. Kaut kur tas papīrs gulēja, kādam uz galda,” LRA/LA Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs un kādreizējais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs", komentējot krāpšanos ar obligātā iepirkuma komponentēm. Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V) ziņojis, ka 2013. gadā veiktās dienesta pārbaudes rezultāti par piešķirtajām elektroenerģijas obligātā iepirkuma tiesībām Ekonomikas ministrijā nav atrodami. 
Pūce atklāja, ka ir pārsteigts par to, ka dokumenti nav atrodami, jo dokumenti nemēdz tā vienkārši pazust: “Esmu izbrīnīts. Ministrijā dokumenti nepazūd. Viņiem ir jābūt lietvedības sistēmā, pie tam elektroniskajā lietvedības sistēmā.”
Pūce atklāja, ka dokumentu pazušana ir vēl dīvaināka, ja ņem vērā to, ka informācija par krāpšanos ar OIK Ašeradenam bija pieejama vēl pirms tā izskanēja medijos. “Man ir informācija, ka viņam par to informācija bija apmēram 2 mēnešus pirms raidījuma. Un nekāda rīcība nesekoja 2 mēnešus. Es zinu to, kāda ir dokumentu aprite ministrijā. Kaut kur tas papīrs gulēja, kādam uz galda,” raidījumā sacīja Pūce.

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video