Brigmanis: “oligarhu lietas” komisijas izveides mērķis bija politisks uzstādījums pirms vēlēšanām "sist" pa ZZS (0)

“Šajā konkrētajā gadījumā ir ļoti precīzs politisks uzstādījums. Tas ir atsevišķu mediju politisks uzstādījums “sist” pa ZZS pirms vēlēšanām,” ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "TOP5", komentējot “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas mērķi un darbu. 

Brigmanis sacīja, ka ZZS frakcija jau no sākuma bija pret “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidi. “Principā mēs to komisiju vispār negribējām. Ja tas būtu mūsu spēkos, mēs būtu balsojuši pret šo komisiju,” atklāja Brigmanis. Kā iemeslu tam viņš minēja komisijas izveides mērķi, kas, viņaprāt, bija ZZS nomelnošana. 

Brigmanis arī kritizēja komisijas darba rezultātus, norādot, ka gala ziņojumam nebija īpaša spēka. “Es domāju, ka viņi varēja ziņot, ko viņi grib. Juridiska spēka tam ziņojumam tāpatās nebija. Jautājums ir tikai par to, cik ilgi mēs par šo tēmu ņemamiem un cepamies,” pauda Brigmanis. 

Viņš raidījumā apgalvoja, ka izmeklēšanas komisijām kopumā nav jēgas un to izveide arī pagātnē ir bijusi lieka līdzekļu izšķērdēšana: “Es jau pašā sākumā pateicu, ka šīs visas parlamentārās izmeklēšanas komisijas ir lieka tautas naudas tērēšana. Jo atcerēsimies, ka neviena parlamentārā izmeklēšanas komisija, kas ir veidota (par Parex vai par Latvenergo, vai kāda cita), ne ar ko nav beigusies.”
 

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video