Spices stila pavēlnieks 8. sezonas fināls (3)

Spices stila pavēlnieks 8. sezona noslēdzās TK Spice. Finālā sacentās sezonas spēcīgākie dalībnieki: Kristīne Brača, Niks Jaunzems, Sintija Natālija Dāvida un Vendija Egle. Dalībniekiem noslēdzošais uzdevums bija veidot tērpu komplektus sievietēm un vīriešiem festivāla apmeklējumam. Uzdevums bija ne tikai komplektēt apģērbus un aksesuārus no TK Spice un veikalu tīkla Reserved, bet arī paskaidrot savu redzējumu. 
Modes eksperti: modes un dzīvesstila žurnāla LILIT LOOK galvenā redaktore Kristīne Rudzinska, TK Spice direktore Iveta Lace, modes dizaineri Gints Bude un Aleksandrs Pavlovs, lēma, ka 8. sezonas uzvarētāja titulu pelnījis iegūt Niks Jaunzems.
Ar muzikāliem priekšnesumiem apmeklētājus priecēja Neon Saturdays un Ralfs Eilands, savukārt par muzikālās atmosfēras radīšanu Reinis Sapņu Kapteinis.
Viesi tika cienāti ar dzīvīgo dzērienu ar nepārspējamu raksturu - Grimbergen alu, Aldaris un ar gardo Rāmkalni kliņģeri.
Paldies Unastyle Imidža skola/ studija, kuri ir kopā ar mums visās sezonās. Vadītāju stils Ilze Grickus, grims Jana Kozlova un Elita Lietaviete. Foto Madara Gritāne

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video