Kopā ar Sandiju Semjonovu apskati Randu pļavas, Lībiešu upuralas, Veczemju klintis un Ežurgu sarkanās klintis! (0)

Jaunais RīgaTV 24 raidījums “Dabas Tops” kliedēs mītus par Latvijas dabas vērtībām

Jau no 26. maija sestdienās RīgaTV 24 ēterā skaties otro sezonu raidījumam par Latvijas dabas vērtībām – “Dabas Tops”! Apceļo Latviju kopā ar raidījuma vadītāju Sandiju Semjonovu un sabiedrībā pazīstamiem vides ekspertiem un viedokļu līderiem - iepazīsti Latvijas dabu - noskaidro, kas apceļotajās vietās ir atrodams un kāda nozīme konkrētajai vietai ir reģiona attīstībā un tūrismā!

Sabiedrības priekšstati par Latvijas dabas bioloģisko daudzveidību, tās aizsardzību un saglabāšanu ir visai nekonkrēti. Pastāvīgi parādās primitīvi viedokļi, kuri dabas aizsardzības pasākumus ekosistēmu saglabāšanai reducē tikai uz saimnieciskās aktivitātes ierobežojumiem, ignorējot to nozīmi dabas daudzveidības saglabāšanai. “Dabas Tops” kliedēs mītus un nekonkrētību par Latvijas dabas vērtībām, iepazīstinot sabiedrību ar Latvijas bioloģisko daudzveidību.
Skatītāji varēs arī pievienoties raidījuma vadītājam, lietojot mobilo aplikāciju “Dabas Tops” un apceļojot katrā raidījumā redzamās vietas, piemēram, skaistākos dižkokus un ūdenskritumus!

Skaties raidījumu “Dabas Tops” kanālā RīgaTV 24 jau no 26. maija sestdienās plkst. 21:30 un atkārtojumā svētdienās plkst. 10:30! Raidījums tapis ar Latvijas Vides aizsardzības fonda fiansiālu atbalstu.

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video