"Nu ko, gatavosim?" divdesmit septītā raidījuma atskats (0)

Nav šaubu, ka vasara mūs šogad īpaši lutina un, šķiet, kompensē pagājušajā gadā iekavēto. Šādā vasarā nav labākas vietas, kur atpūsties no ikdienas darbiem un noķert saules starus, kā pie ūdeņiem. Un nav iemesla skumt arī tiem, kuriem nav ieplānots garāks atvaļinājums vai brīvdienās nav īsti iespējas doties ārpus Rīgas, jo izrādās, gandrīz pašā Rīgas sirdī ir vieta, kur sajust īsto vasaras garšu, baudīt laisku atpūtu pludmalē, nodoties aktīvai atpūtai un pat sajust saulainās Meksikas klātbūtni. Šo visu un vēl vairāk var atrast Balasta dambī 12, kafejnīcā "Pludmale".

"Nu ko. gatavosim?"filmēsanas komandu un raidījuma vadītāju Kristīni "Pludmalē"sagaida smaidīgais šefpavārs Gatis Miltināns. Lai gan Gatis atzinās, ka viņa mīļākais ēdiens ir pica, tomēr šodien galdā tiks celts zivju tako un grilēts ananass. Un tā nav sagadīšanās, jo šeit ir pat īpašā tako otrdiena, kad šo košo un bezgala gardo meksikāņu ēdienu var baudīt cik tik sirds kāro. 

Raidījuma gaitā sapratām, ka šī vieta ir kā radīta dzīves baudītājiem, īstās atmosfēras medniekiem un tiem, kuri vēlas visas vasaras svarīgākās sajūtas noķert vienuviet. Pēc aktīviem ūdens priekiem vari nobaudīt vasarīgu un gardu maltīti, bet vakarā mesties deju ritmos līdz rīta gaismai. Ja neesi šeit vēl bijis, tad ir pēdējais brīdis iekļaut šo vietu savā šīs vasaras sarakstā.

Tā kā mūzika šajā vietā ir cieņā, tad viesos Kristīne aicināja tieši ar mūziku saistītu cilvēku - grupas "Triānas parks" basģitāristu Kristapu Ērgli. Starpcitu, Kristaps sarunas gaitā atklāja, ka viņa hobijs un nu jau arī neliels biznesiņš ir pankūkas. Kas zina, iespējams, kādā reizē "Nu ko. gatavosim?"lūgs Kristapu iemācīt mums cept ideālās pankūkas.

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video