Ķirsis: arī šobrīd pastāv oligarhu sarunām līdzīgs formāts (2)

“Es uzskatu, ka šobrīd valstī ir tiesiskuma krīze. Mēs redzam, ka oligarhu sarunās minētās lietas īstenojās viena pēc otras, mēs redzam arī šodien parlamentārās izmeklēšanas komisijas atkārtoto lēmumu Sudrabas kundzi atstāt amatā. Ir skaidrs, ka kaut kur šobrīd ir oligarhu sarunām līdzīgs formāts,” Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis (“Vienotība”) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs". 
Ķirsis kā šāda formāta piemēru minēja oligarhu sarunu parlamentārās izmeklēšanas komisijas lēmumu pieņemšanas procesu. “Ir skaidrs, ka kaut kur šobrīd ir oligarhu sarunām līdzīgs formāts, kurā tiek izrunātas lietas. Piemēram, tas, ka Šica kungs, ZZS pārstāvis, Pimenova kungs, vēl kāds, Sudrabas kundze balsos šādi,” norādīja Rīgas domes deputāts. 
Ķirsis uzskata, ka situācija valstī ir ļoti līdzīga 2011. gada notikumiem, tāpēc viņš no prezidenta sagaida spēcīgu reakciju: “Man šobrīd ir tāda sajūta, kāda bija 2011. gadā, kad Zatlera kungs atlaida Saeimu, tad bija tā paša līmeņa tiesiskuma krīze. Es gaidītu no mūsu prezidenta Vējoņa kunga šobrīd vismaz kaut kādu savas autoritātes iesaistīšanu šīs lietas risināšanā.”
Ķirsis ir pārliecināts, ka nākamā gada Saeimas vēlēšanas būs iespēja valstī veikt izmaiņas. “Es uzskatu, ka nākamās Saeimas vēlēšanas būs ļoti kritiskas un noteiks, vai izdosies mainīt šo vektoru,” raidījumā sacīja partijas “Vienotība” pārstāvis.

Iesaistes kods

Visi raidījumi

Citi jaunākie video